ЏЕКЕС ЗАСЕКОГАШ

JACKASS FOREVER

режија: Џеф Тремејн
улоги: Џони Ноксвил, Стиви О, Џејсон Акуња, Дејв Ингланд

премиера: 24.2.2022
времетраење: 96′
земја: САД
жанр: Документарен, акција, комедија

Џони Ноксвил и неговата екипа лудаци поставија некои важни прашања на кои вредеше да се даде одговор: Што би се случило ако Стиви О стави рој пчели на брадата? Или, како се прави змеј што може да крене човек од 186 кг. над поле со кактуси? Може ли Ноксвил со магионичарски трик да скроти бик тежок два тона? (Спојлер: биковите не сакаат магија).
Старата екипа лудаци е помогната од некои нови, а како гостин се појавува и Шекил О’Нил.


*Не се препорачува за лица под 16 години, потребен е надзор од родител или старател