ЛОШИ МОМЦИ ЗАСЕКОГАШ

BAD BOYS FOR LIFE

режија: Adil El Arbi, Bilall Fallah
улоги: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig

премиера: 23.1.2020
времетраење: 124′
земја: САД, Мексико
жанр: Акција, комедија, Криминалистички

Лошите Момцо Мајк Лаури и Маркус Барнет повторно се заедно во уште едно лудо возење, во долгоочекуваното продолжение, „Лоши момци засекогаш“. Овој пат нашите лоши момци се малку постари, но подеднакво луди и откачени. Иако Маркус најавува заминување во пензија, Мајк го убедува на уште една луда мисија.

 

 

 

 

 

 

*Не се препорачува за деца под 16 години, потребен е надзор од родител или старател